holeli

Co je to za píseň?

Zdravím, dnes jsem narazila na píseň „Na jednu noc“ od Walda Gang. Jsem si jistá, že počáteční melodie je použita v jiné písni s anglickým textem, ale netuším, jak se jmenuje. Poradíte prosím?

https://m.you­tube.com/watch?v=sMXSO­ysmMM0
Prvních patnáct vteřin

Odpovědi
Fant Omas

Taky jsem to tam slyšel, pátral jsem a asi jste myslela toto ? :
Paul van Dyk feat. Rea Garvey – Let Go

kelley

Hm… to je normální předehra, úvod, intro. A je složená z tak obvyklých klišé, že to klidně může připomínat třeba stovku jiných podobných písniček.

alena k.

Nevím, jak počáteční melodie, ale celkově je to nápadně podobné skladbě Feel What I Feel od skupiny Gotthard.