FlAsh_7

Co je to „function room“?

Nejlepší odpověď
seraphico

Nejčastěji se s ním setkáš v hotelu a jedná se o místo, které je vhodné k uspořádání konferencí, oslav, banketů apod. Podává se tam jídlo, k dispozici je projekce, hudba atd.

Další odpovědi
marci1

Function room=

  1. ( v britské angličtině) místnost určená pro oficiální nebo formální společenská setkání nebo obřady
  2. (V pohostinství, hotelech) Funkční místnost je velká místnost, kde se mohou konat formální večeře nebo večírky.

Společenská místnost je ideální pro obchodní konference a zvláštní příležitosti.
Společenská místnost má moderní ozvučení a bar.
Funkční místnost lze přizpůsobit pro mnoho různých typů akcí.
https://www.co­llinsdictiona­ry.com/dictio­nary/english/fun­ction-room