chemik

co je technické stříbro

Nejlepší odpověď
Drap

Technické stříbro pouřívané v elektrotechnice, v některých pojistkách a podobně, je čisté stříbro, téměž bez žádných příměsí. V tomto čostém stavu je velmi měké a proto neni vhodné pro jiné zpracování, napžíklad výrobu šperlů a podobně.

Další odpovědi
Paulovič

Dobrý den,

tato otázka tu již padla kdysi dávno. Já osobně jsem na ni odpovídal. Takže znovu jsou to odpájené kontakty, destičky apod.

S pozdravem Roman

Děda Louda

Stříbro pro technické použití. Např. v elektrotechnice, v chemickém průmyslu a podobně.