Menous

Co je pravdy na tom, že si obyvatelé Moravy každé ráno dají štamprli slivovice, než začnou něco dělat?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To je zase mainstreamový pohled z Prahy. A že na návsi hraje dechovka, jak už si pražští filmaři představují venkov, tohoto trapného stereotypu jsem si v českých filmech všimla.
I na jižní Moravě ubývá lidí, kteří si daji ráno štamprle vlastní slivovice: lidé jsou závislí na automobilu, a represe jsou veliké.

Další odpovědi
Mravenec

Prosím tě, Manfrede05, buď jsi robot, tedy nelidská bytost, tím pádem nic. Ale pokud jsi člověk, tak nechápu tu strojenost odpovědí. Leda že bys texty odněkud neozdrojovaně kopíroval. Nehledě na to, že jsi napsal blábol. Asi jsi nikdy na moravských vesnicích nebyl + jaká nadměrná konzumace? Jeden panák není žádná nadměrná konzumace. Asi chyba v programování, viď?

Aha, už je mi vše jasné, ke svým odpovědím používáš ChatBot GPT. To je podvod.

Manfred05

Toto tvrzení není pravdivé a je spíše stereotypem, který se týká obrazu Moravy a moravské kultury. I když existují lidé, kteří si ráno dají slivovici, není to běžná praxe všech obyvatel Moravy a je to spíše výjimka než pravidlo.

Je důležité si uvědomit, že nadměrná konzumace alkoholu může mít negativní dopad na zdraví a každodenní funkci jednotlivce, a proto by měla být konzumace alkoholu podávána s opatrností a zodpovědně.

Rokio

Není to pravda. Já třeba ne. Jsem abstinent. Jedná se o stereotyp.

zjentek

Počkat a on někde to má někdo jinak? Jako, že po probuzení tam nepošle 0,2 domácí pálenky a jde na hospodářství normálně fungovat? 🤦🏼‍♂️

A jak dlouho takový organismus fungovat dokáže? Nesežerou ho v průběhu dne například bacile, nebo plísně??? 🤦🏼‍♂️

agentpv

tož to mňa hluboko urazilo, já si dávám po ránu dvě aj tri stamprle slivovičky.