vojta003

Co je nejjednodušší práce v ČR?

V jaké práci mám počítač a můžu si tam dělat co chci většinu času? Nemyslím hry. Slyšel jsem že v USA se dá najít nějaká kancelářská práce nebo Scale Operator, což by mohl být jako náš operátor váhy, ale nic moc dál jsem o tom nezjišťoval. Co navrhujete vy? Nemusím mít za to pálku, stačí aby to pokrylo sociální pojištění :D

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Vrátný, hlídač. Týpek co sedí na parkovišti. Většina kancelářských prací na ministerstvech na nižších pozicích typu Referent.

Další odpovědi
hapiky

Nejlepší je být zaměstnán jako topič v letním kině. V létě se netopí, v zimě se nehraje…

dědapetr

Práce poslance, to může potvrdit i poslanec Benda.

Rokio

Dělník na špičkovačce. Tuto práci dělám já.

cappuccino

Hajzlbaba:)