Gestas

Co je na Hyundaiích českého?

Při přivření obou očí je můžeme považovat za slezské, ale s Čechami nemají společného nic, nemám pravdu?

Nejlepší odpověď
briketka10

Slezsko přeci patří do české republiky.
Nebuď takový puntičkář.

Další odpovědi
mosoj

Nemáš.

Kepler

Podle cajzlů je to fšecko Česko. My jsme jen protektorát Morava a Slezsko.

anonym

Vůbec nic na nich není čekého, to jen Hyundai zkouší stavět svůj marketing (toto slovo je třeba naučit se překládat jako „sugestivní lež s cílem prodat víc“) na předpokladu, že když tu postaví svou montovnu či obchodní zastoupení automaticky se stávají místním národním klenotem 🙂 Je to jen laciný marketing. Na Škodě už krome jejího názvu také není českého nic … mnoho českého už nezbylo, asi je třeba zvyknout si, že budeme jen malou součástí evropy a nic moc nás celistvě identifikovat nebude.