jendahun

co je C.L.A

Co je C.L.A.,jak to funguje v lidskémtěle

Nejlepší odpověď
ivca11

Dobrý den,
přírodní látka CLA (konjugovaná kyselina linolová) odbourává tuky. A to tím, že je odplavuje do krevního řečiště a do svalů, kde se spalují. Zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení doma či ve fitness centru) a redukční dietou. Účinně podporuje spalování tuku při současném UCHOVÁNÍ svalové hmoty.

Hlavní rysy produktu :

podporuje odbourávání tělesného tuku
omezuje jeho zpětné ukládání (jojo efekt)
napomáhá zachovat svalovou hmotu
přispívá k tvarování postavy
napomáhá snižovat hladinu cholesterolu

Zdroj: http://www.le­karnadomu.cz/ka­tegorie/c-l-a-doplnky-480