Heleave1

Co je „blokovaná částka“ na účtě od Fio?

Na účtě od Fio se mi objevila Blokovaná částka: cca 1600,– všude jsem se dočetla, že Fio blokuje při platbě kartou, než odejde platba. Ale já ni neplatila. Ani za celý měsíc jsem nehradila takovou částku. Co to znamená? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
soles

Může to být i blokovaná částka na nějaký trvalý příkaz, pokud máš zadaný. Nebo jednorázový příkaz s odloženou dobou splatnosti.

Další odpovědi
redy

Právě žes nehradila, tak ti to blokl. Až příjdou peníze – odbloknou.

Někde nějaký prachy visej, zavolej a přeptej se, co to znamená, nemám banku Fio.

McArthur

Určitě se zeptej na své pobočce. Lze to přes internetové bankovnictví.

Jinak ano, Fio banka označí za blokovanou částku platbu kartou, která ještě nebyla stržena nebo výběr z bankomatu, který nebyl zúčtován.