VaclavZeman

Co děláte v létě?

Já mám prázdniny a užívám je naplno. Koupil jsem si permici do vlaků a jezdím od rána do večera. Vzhledem k tomu, že v červenci mám jen jedno doučko a v srpnu přibyde jen druhý kvůli reparátu, tak dělám jen překlady a kochám se kolejemi a vlaky. Nechápu, jaktože je nás – vlakomilovníků – tak málo.

Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Všechno možné, ani to nemohu stihnout.

Další odpovědi
paul1

Zahrada, králíci, sem tam nějaký menší výlet, pokud není moc velký hyc anebo před bouřkovým počasím.

Savier

Cestuju.

quentos

Nemám úplně prázdniny, ale taky „okurkovou sezónu“, takže jsme na tom podobně – čtu, píšu, překládám, cestuju (a jelikož nemám řidičák, tak rovněž převážně vlakem).

da ny

Zhruba to, co po celý rok.
V létě jsem častěji a déle venku i v přírodě. Kratší, častější výlety.
Na dovolené už téměř nejezdím. To spíše z pohodlnosti, udržení klidu a některými „omezeními“ (důvody zdravotní). Dříve i z finančních důvodů......
Výjimečně jedu na noc, či víkend tam, kde to mám ráda.
Jsem časově limitována. Od února mám druhé zaměstnání. Obě sice na kratší úvazek, ale s povinností 5× v týdnu. Někdy i o víkendu a ve svátek (zrovna dnes 8/7). Tam, kde mám DPČ, je celoročně provoz 24 h denně (práce je sice pomocná, ale zástup komplikovaný, slabý).

Řídit nemohu. Pokud se nevezu, nejraději jsem cestovala a cestuji vlakem

Ametyst

Děláme dříví na zimu, a trháme ovoce. 🙂

Rokio

Bývám na tabletu a chodím na procházky městem.

Emefej

Těším se na podzim.

Rocker

Teď jsme na chalupě,za týden pletíme na Zakynthos.
Potom budu ve škole,pak zase dva týdny na chaloipce.