FlAsh_7

Co děláte obvykle po obědě?

Odpovědi
da ny

Umyji nádobí, poklidím v kuchyni.
Dám si minimálně dvaciáška, pokud není jiný program :).

„Odpolední ležená po obědě je vhodná pro každého i zdravého člověka.
Dodržujte celý život…“ MUDr. Černý, oční léčebna Nové zámky (Dolní Olešnice), 1987.

Rokio

Já jsem nemocný člověk (i fyzicky) a po obědě neodpočívám. Doma dělám domácí práce a rovněž se věnuji i zábavě (tablet a PlayStation PS3). Také z domova podnikám.

Většinou jdu po obědě na tablet, nebo skočím se psem na zahrádku.

Hufnágl

Hají a bunini.

Drap

Dám si kafe a dvacet

jirka F

Jdu k sobě oddechnout od oběda.A někdy si dám šlofíka kterého doplním online hypnózou.

elkon

Nic.

zjentek

Sex. Pak monitor vypnu a jdu do kuchyně něco zobnout.