autacek

Co děláte nejraději když prší?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Stojím na zápraží a cituji dědu Komárka.

Další odpovědi
Rommart

Pokud nemusím do práce, tak si velmi rád vlezu pod peřinu s přítelkyní a pak i šálkem kvalitní kávy a koukám na telku.

Lgee

Jsem venku co jineho, voda ješte nikoho nezabila.

led

V lete to je jednoduché, idem sa osprchovať prírodnou dažďovou vodou (nebojte sa, nestraším na verejnosti)

zjentek

Mě to vždycky bere na chc................ na čůrání!

jirka F

Jsem doma vycházím jenom když je to důležité(práce, dříve škola…atd.)

Ps: Lgee to je sice pravda ale nepůjdete přece ven když je slejvák jako pr..e.

ivzez

Podle toho, kde zrovna jsem.
Pozoruji déšť (mám ho ráda) nebo se v něm stejně jako Led koupu.
Případně čtu a poslouchám hudbu.

dudu

V době kdy jsme pobývali na chalupě a vydatně pršelo, chodila naše malá vnučka po zápraží a říkala „bodě bodě, prtí“.

aliendrone

No od té doby, kdy jsem zjistil, že existují i pánské deštníky (které na rozdíl od dámských nejsou nanic) mě to nvadí, spíš to vítám. Pročistí se vzduch, lidé jsou zalezlí, paráda. Kdy jsem byl mladší, také jsem to dělal jako Rommart, dnes spíš jako Klaproth. ;) :D :D

xxxxx

led>>> THUMBS UP, ale… co kyselý déšť? ;) :D :D

zjentek

@dudu: tak to musela někde slyšet..

dudu

Mě ne, to by znělo úplně jinak.