markos111

co dát nej kámošce k svátku

Poradíte mi prosím co mám dát mé nej kámošce k svátku když obchody jsou zavřené(je jí 11 let)

Odpovědi
kobranek

Vytvoř něco, co ji potěší. Něco třeba z papíru. Třeba kočku… Nebo něco, co má ráda. Aby se to neponičilo, zabal to krabice a přetáhni mašlí. A je vymalováno. 🙂

Likafina

Co neco vyrobit nebo upect?

www

Předpokládám, že budete obě přibližného věku, tedy sama jí toho moc nevyrobíš (to by ses asi ani neptala). Otevřeno mají cukrárny i potraviny, kup proto něco sladkého a dobrého a dejte si obě!
Tip: zmrzlina, zákusky, ovoce ap.

marci1

Pokud je Michaela nebo Michala, tak už moc času nemáš. Zkus jí nakreslit obrázek. Namaluj tam Vás dvě, třeba při tom, co děláte nejraději a s věcmi, které máte rády. Třeba pokud máte zvířátko, oblíbeného plyšáka, k tomu srdíčko, slunce, popř. květiny a máš to . Hezký svátek s kámoškou ! 🙂