Miroslavst

Co děláte když nemáte co dělat?

Nemyslím, když se nudíte, samozřejmě to člověk neví co by kde by. Ale pokud máte vše hotovo. Jak relaxujete?

Nejlepší odpověď
roxy52

Kafičko,cigáro.Nebo vezmu psa a jdu s ním ven,nebo si hraju s andulkama a když už se hodně nudím a opravdu mám vše hotový,tak jdu třeba ,,na jedno". Ale to je tak jednou za půl roku.

Další odpovědi
dagry

Tak protože já se doma zdržuju opravdu moc málo, tak když už mám konečně ode všech a všeho klid, tak se doma normálně zamknu a tzv se pokuluju a prostě nedělám nic. Trošku třeba odpoledne pospím, posedím u compu, počtu mé hromady časopisů, pustím nějaký film na dývku a prostě opravdu nic nedělám. Ale toto mohu provozovat pouze, pokud si syn vezme třeba na víkend psa. Jinak jsem opravdu plně vytížena svým volným časem starostí o psa.