zjentek

Co děláte, když je zataženo?

Nejlepší odpověď
Dochy

Co by… Pracuju a očekávám dobu, kdy bude roztaženo.

Další odpovědi
elkon

Při rozhodování o momentální činnosti nezáleží jestli je zataženo, nebo jasno, pokud právě nejde o opalování u vody.

paul1

Jako většina zahrádkářů čekám na déšť.

Rokio

Jsem doma, pokud není můj pracovní den, kdy musím jít do práce, i kdyby lilo jako z konve.

V bytě jsem na WTLS nebo na tabletu. Také vykonávám některé domácí práce.

aliendrone

ROKIO, TY ZMETKU!! HACKNOUT ZJENTKOVI ÚČET JE MOC ŠPATNÉ, S OHLEDEM NA VÝZNAMNOST SPOLEČENSKÉHO POSTAVENÍ UBOHÉ (o přechodech pro chodce NEMLUVĚ)! STYĎ SE!!! 😁 😁 😁

(Jako JEDNU takovou otázku za den bych u zjentka normálně přehlédl, ale tohle je dnes již několikátá! Si nemysli, že jsem to neprokoukl! 😁 😁 😁 )

zjentek

Aliene to píšu já no fáákt! 👍💪👍

😃

aliendrone

JAKOzjentek>>> KECY PRDY BEĎARY! 😉 😁 😁

paul1

Dochy – to roztaženo je hezké 🙂
Za mého mládí když bylo zataženo a případně i pršelo, tak jsme se věnovali činnosti, při které je roztaženo 🙂.

zjentek

To já marně čekám na roztaženo, třeba i když není zataženo! 😏😬🙄

zjentek

Elkone a to se chlubíš anebo si stěžuješ? U mě na tom záleží, a hodně, ovšem nevím, jestli si na to teď stěžuju, nebo se tím chlubím. Spíše si ale stěžuju. Protože nemohu počasí ošulit 🤷‍♂️, děkuju.

elkon

Nepokládej hloupé otázky a nemusíš se pak divit. Jen jsem odpověděl.

zjentek

To není pravda. Žádalo se po tobě uvést, co děláš, nikoli, co neděláš.