hanayka

Co delat s kočkou, která doma porad mnauka?

chtěla bych se poradit ohledně naseho dnes 12tydenniho kocourka kterého máme doma už pět dni a pořad mnauka a ano sice vím že se mu stýská ale už je to dlouho a mám strach že ho to nepřijde co mám dělat jak mu např.pomoct ho to odnaucit?deku­ju predem

Nejlepší odpověď
mosoj

Dáváš mu pít a kočičí jídlo ?
Třeba ho bolí břicho, nebo má žízeň.

Nepodávat mu krabicové mléko !!!!! Na pití je nevhodnější voda.

Další odpovědi
briketka10

Malá koťata si v novém domově zvykají velmi rychle, ale potřebují více času a péče. Jsou náročnější na výživu a kvalitu krmení, tolik potřebnou pro jejich správný růst a vývoj. Potřebují jemné a citlivé zacházení. Dospělé kočce trvá navykání trochu déle, vyžaduje dostatek trpělivosti. Kočky se při dobré péči dožívají poměrně vysokého věku, proto si vše důkladně promyslete.
Více informací v tomto článku : http://www.utulek-decin.estranky­.cz/clanky/po­radna/zakladni-pece-o-kote-a-kocku.html

Doplňuji :
Viz i minulá otázka před 84 dny : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kocka-v-byte

Reezo

Já osobně si myslím, že to chce čas. Otázka je kolik pozornosti má kocourek a jestli mu nic nechybí. Jak se k vám chová? Hraje si? Schovává se?
Z toho že mňouká se nedá určit nic určitého, chtělo by to popsat víc jak se chová. Máte jen toho kocourka jako mazlíka nebo i jiné zvíře?

Já osobně mám teď druhé kotě a první ani druhé kotě mi nemňoukalo nebo nebylo smutné, že není s maminkou.

Četnik

Třeba mňouá, protože chce, abyste ho konečně pustili ven.

lexx

má nějaké hračky ? plyšovéko kočičáka – kamaráda…

anonym

Tak s ním jdi ven, on chce jít ven.

ReHu

Souhlasím s reezo.
5 dní není na zvyknutí moc dlouho.
Věnujte se mu, hrajte a mazlete se s ním.

LysoňXXX

Vzpomněl jsem si na vtip- Víte jak rozeznáte kočku od kocoura? Postavíte jí ke zdi a vší silou jí kopnete do p.dele.. Jestli se rozběhne- tak je to kocour. Jestli se rozběhla- tak kočka.

Rommart

Pokud pořád mňauká jak píšeš, dej jej do papiňáku a pak bude pískat.
Sorry mělo jít o starý vtip.