zvonisek

Co mám dělat s kočičkou?

Kočce je 13 a málo jí. Skoro nic ji nechutna. Byla na vyšetření na veterine, dělali ji výsledky krve, jsou v pořádku. Má v pořádku oči, uši, srdce, ledviny.
Mám tam jít znovu?
Abych tam nebehala každý den.

Odpovědi
Malvína

13 čeho? Let nebo měsíců? Proc jste se nezeptali veterináře, co jí zkusit dávat za jídlo?

mosoj

U koček normální. Kočky jsou vybíravé a chtějí potravu střídat. Nevím co jí dáváš, ale to kupované nejlacinější, není úplně to ořechové ( max. 4% masa!!). Zkus nějaké křupky pro kastrované kočky a trochu mletého masa.

miroslav.bk

Tak v tomhle pripade, takto stare kocicky, je nejlepsi vysledovat co ji chutna a davat jen to. Neexperimentovat.