kočíčí

Proč mě obvinuje BENYTA????

Veškeré Vaše odpovědi na mé dotazy ohledně koček mi pomohly vyřešit hodně věcí o kterých jsem nic netušila.Nevím co jsem mohla udělat špatně?????? Nestihla jsem akorát kastraci!!!!! vychovala jsem 3kotatka,myslím si že v 7týdnech jak mi bylo řečené mohou jít od matky,jsou očkovaná a schopná se živit norm.sravou.Dala jsem je do dobrých rukou!!! Tak co jsem udělala špatně!!!!! Možná to ještě,že jsem se ptala na hlouposti děkuji BENYTE!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
ReHu

Neber si to tak k srdci.
Sice je lepší odebrat koťátka až po 8 týdnech, ale věř, že pokud jsou u dobrých lidí, zvládnou to dobře.
Je velmi dobře, že jsi mamině 1 mimino nechala.

Další odpovědi
BENYTA

Máš jméno „kočičí“,tak doufám,že máma,jak už jsem tě jednou nazvala…
Protože jsi nejspíš „začátečník“,tak se často ptáš.Věř,že kdybych tě chtěla přímo obvinovat,použila bych jiná,mnohem tvrdší slova,věřím,že se snažíš dělat pro kočičky to nejlepší,i když to nemusí být vždy správné,důležité je,že ty se snažíš dělat to nejlepší.
Za ty roky,co pomáhám zvířatům,je osvěta to nejpřínosnější,když jsem byla hodně mladá,každému jsem vynadala přímo na ulici,to se špatně popisuje,ale bylo to hustý,a kolikrát jsem si koledovala…jenže jsem věděla,že mám pravdu,jen jsem jí nešetrně zdělovala.
Při představě kotátek,které ještě potřebují kojit a už jsou od mámy se musím zákonitě nazlobit,právě proto,že ses od začátku zajímala,co s nimi dělat.
Věřím ti,že i když opustili mamku trochu dřív,jsou ted v dobrých rukou,i když ten týden navíc by jim prospěl,ale nijak výrazně jim neuškodil,když s ní už nebyli.
Milá Kočičí,já opravdu miluju zvířátka,někdy i na úkor toho,že se rozhádám s lidma.S tebou jsem si jistá,že mě pochopíš,jak jsem vše myslela.Můžu ti poslat obrázky svých kočičích přátel,shodneme se,že jde o ně,ne o naše spory,vid!?
Doplňuji:
S odstupem noci se upřímně přiznám,že co se týče zvířat,jsem dost přecitlivělá a leckdy nesoudná,jsou to jediné,co mám.
Známé heslo -za vše,co je ve mně dobrého vděčím knize – u mě platí,a vždy doplnuji,že kdybych celý život nežila se psy,a nyní i kočkami,určitě bych byla „na šikmé ploše“,oni jsou moji „záchranáři“,vždy mě zburcovala odpovědnost za ně,i když kolikrát bylo „dno“ nadosah.

martina1

Pokud mohu vstoupit do vašich odpovědí,tak koťátka máme každý rok,protože nesouhlasím s kastrací.Letos je to po šesté a byla tři.Vždy je hezky vychováme,naučí se na záchod,pít a jíst sami a jdou do dalších rodin.Některé pije samo už po 6 týdnech a jinému to trvá déle než 2 měsíce.Podle toho jdou od maminy.Nikdy nemáme problém je udat.Jedna holčička šla v 6 týdnech-pila a jedla zcela sama.Kocourek šel včera 8. týden a druhá holčička zůstane raději do příštího týdne,protože jí chutná nejvíc mléko od mámy.Pokud podle některých dělám něco špatně,tak omlouvat se nebudu.

člověk

kočičáci doporučují odebrat až po třech měsících,kotě není pes a potřebuje naučit od mámy mnoho věcí,co jí lid nenaučí