Avatar uživatele
Jekyllcoffin

mám alergii na kočku. potřebuji pomoc.

Mám kočku, ale mám na ně alergii zatím se to nějak neprojevuje, ale když se už projeví co mám dělat s tou kočkou. Do útulku ne !
Doplňuji:
Vyřešeno! Děkuji za vaše odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3858 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Proč si pořizuješ kočku,když víš,že jsi alergický?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

tak tenhle problém taky řešíme, po 11 letech soužití s naší chlupatou koulí dceři zjistili alergii na kočku…takže nerudovská otázka kam s ní? byla nasnadě…z rodiny ji nikdo nechce, do útulku ji dát nemůžeme a nechceme, protože je to další člen rodiny a navíc je hodně nepřispůsobivá, tak by se tam nejspíš zbláznila…takže jediné řešení, které jsme našli bylo co největší omezení kontaktu s dcerou…kočce se sice její domácí prostor zmenšil z 5 místností na 1, ale má možnost jít do sklepa a odtud ven (což dělala vždycky), takže jí to nějak markantně nevadí…no a samozřejmě často vysáváme a uklízíme, aby se co nejvíc omezili alergeny…ovšem nejlepší pro tebe by bylo, ji dát do jiné rodiny, protože to, že se to neprojevuje, může trvat klidně i několik let a pak tě třeba čeká tězké astma a to za to fakt nestojí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Existují i hotely pro úso a kočky. Pokud máš dostatek finančních prostředků, je to jedno z možných řešení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočičky love

daruj ji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zbývá možnost poptat se po rodině a známých, kdo by si ji vzal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

tak ji vyhoď na zahradu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata