Ondrisek

Co dělat když šlápnete do vosího hnízda?

Poraďte co dělat, kdybych omylem šlápl do vosího hnízda mam utíkat? Nebo radši ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Když už šlápneš přímo do hnízda, tak určitě utíkat a snažit se překonat světový rekord.

Další odpovědi
Lucijej

Nejlepší by bylo skočit do vody a zůstat co nejdéle potopený, jenže to nejde vždycky a všude :o(

quentos

Nic než utíkat Vám nepomůže. Přece nebudete stát na místě a nenecháte do sebe bodat ;{)>
Taky jsem jednou tuhle šláp do vosího hnízda. Zdrhal jsem tak rychle, že mě z toho roje dostihla jen jedna. Takže smysl to určitě má ;{)>

50centes

1.utíkat
2.vyndat žihadla (omylem tam občas zustanou)
3.vydezinfikovat

Damiana

Říká se, že kdo uteče, vyhraje. V tomto případě to platí na sto procent.
(Vlastní děsivý zážitek s „bandou“ sršáňů.)

venkovan

Zachovat klid, nohu nezvedat. Vosy na konci podzimu prakticky zahynou.