jsemjá

Co dělat, když se zamilujete do Yennefer z Vergenbergu?

Co dělat?

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Proč zrovna do takové postavy? :P
To mně už se víc líbila Renfri, i když byla jen v jednom díle.

Co s tím dělat? Nic, řekni si, že to není skutečné, že je to jen iluze.

Další odpovědi
ElonMusk

Souhlas se Zvidatelem, to už snad raději Renfri.
Vůči Renfri to ye-nnefer :))

anonym

Jdi, vydej se do Vergenbergu a řekni ji o svých pocitech.

aliendrone

Na tohle odpoví ZE VŠECH NEJLÉPE jedině místní EXPERT zjentek, kdepak my ostatní. ;) :D :D
Osobně bych aplikoval hluboký nádech nad kádinkou se čpavkem, to tě probere ancvaj! ;) :)

BTW – dej si majzla, Yennefer (jako všechny bosorky) je POTVORA! :D :D :D