Avatar uživatele
NoobWarrior

Co dělat, když se mi najednou začal mobil zapínat a vypínat?

Dělá to pořád do kola už od včerejšího večera, ale nikdy se nezapne úplně, i když jsem vydělal baterku tak to pak pokračovalo, mám Huawei Y3 II, děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2502 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Altair-AC

Hodil bych ho z okna :) Ne teď vážně,zkus koupit novou baterii nebo zajdi třeba do datartu a zeptej se

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

2 možnosti.
Buď servis nebo koupit nový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Mě se vypínal Samsung i9300. Ta nová deska, kterou jsem měnil, tak měla velice citlivé tlačítko vypínače. V krytu – takový gumový kondom po obvodu a přes záda, se samovolně vypínal. Stačilo skalpelem vyříznout otvor v „krytu“ pro vypínač a problém zmizel.

Tobě ale havaroval Android. Udělej factory default v recovery – možná naskočí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Asi poškozený OS Android. Zkus se dostat do Android recocovery system, podržením tlačítka volume – zesílení, případně zeslabení a stiskem power -vypinače. Ale pokud se Ti i sám zapíná, pak asi podržet jenom volume. Pak, jestli s to povede, vymazat data a cash a obnovit system do továrního nastavení. Pokud se nepovede, pak pouze opravna, nebo kontejner.:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jáára

Mě se vypínal Samsung i9300. Ta nová deska, kterou jsem měnil, tak měla velice citlivé tlačítko vypínače. V krytu – takový gumový kondom po obvodu a přes záda, se samovolně vypínal. Stačilo skalpelem vyříznout otvor v „krytu“ pro vypínač a problém zmizel.

Tobě ale havaroval Android. Udělej factory default v recovery – možná naskočí.

před 2502 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek