Emms

CO DĚLAT, KDYŽ SE ČLOVĚK NUDÍ?

Poraďte mi prosím, co mám dělat? Jsme pořád s mamkou v Praze, protože musíme pracovat, nemůžeme jet na chatu…není tam babička =(…tak co můžu dělat?

Nejlepší odpověď
Deli

Co je to nudit se?

Počítám, že jsi náctiletá. Já v tom věku lítala venku se psem, s kamarádkami, na kole, zajela si k vodě… Když mě jsem pak měla úraz kolene a věděla jsem, že po operaci budu 2 měsíce nechodící, nakoupila jsem si lepidlo a špejle a vyrobila jsem si domeček i se zahrádkou… Bavilo mě malování, vazby ze suchých květů, hodně jsem četla…

Další odpovědi
Berušinka

Emms: Jsi mladá – můžeš dělat všechno možné.
Vyjít si na procházku, sbírat kytičky do herbáře, jít krmit třeba kachny – ale nedávej jim toho moc, v létě mají potravy dost, můžeš doma kreslit nebo kreslit něco venku, pokud kreslit neumíš, tak jsem na internetu návody, můžeš napsat nějaký příběh a pak ho dát doma rodině přečíst … určitě na něco přijdeš =)

arygnoc

tak tomu nerozumím. potřeboval bych, aby den měl aspoň 40 hodin, nestíhám (né práci, ale volnočasové aktivity).