co mám dělat když se nudim a všechno sem vizkoušela

Odpovědi
dědapetr

Jít spát to nejlíp utíká čas.

anonym

Když se nudíš,vezmi si učebnici jazyka českého! Máš co dohánět!

flodur

Jednoznačně pravopis českého jazyka-přečíst celý.

hanny 2

Za prvé doučit se češtinu a za druhé,když si pustíš tento server,tak se rozhodně nudit nebudeš a ještě se něco přiučíš!

poa.li

Nuda je jen sugesce. Jsme naučeni pořád se něčím zabývat… Zkus nudu pozorovat. Nic nedělej a čekej, jak se bude vyvíjet a zjistíš, že neexistuje.

Terryle

Pravidla pravopisu nejsou moc záživný, doporučuju jakoukoli jinou knížku ;o) líp se česky naučíte čtením, odkoukáte, jak to má vypadat. Šprtat se pravidla je na palici, lepší je si zafixovat „správný vzhled“ slova.

A jsi si jistá, žes vyzkoušela fakt všechno?
Zkus jít dělat něco, co udělat musíš a nebaví tě to – třeba hloubkovej úklid pokoje, přebrat starý věci apod. Začne tě to tak spolehlivě štvát, že tě napadne milion činností, který bys dělala radši a začneš se na ně těšit ;o)

hanulka11

Neznám slovo NUDA.Je mi cizí ten výraz. Věř ,že nikdy člověk nevyzkouší všechno-je tolik věcí co ještě neznám, nevím a do smrti nevyzkouším.Musela bych žít několik životů,abych to stihla.