Boy 13

Co dělat, když platba u obchodníka neproběhla, ale mám ji v blokaci?

Dobrý den, dneska se mi stalo, že jsem byl v Německu v Edece a platitl jsem tam kartou a na dvakrát to nešlo, když to paní nastavila do češtiny, tak se ukázalo, že platba nelze provést. Když jsem přijel domu, tak jsem na internetovém bankovnictví zjistil, že platba je v blokaci a přitom terminál odmítl platbu a nákup jsem tam nechal.. co teď??? strhne se ta částka?

Odpovědi
Edison

A co na to vaše baňka?