Avatar uživatele
kurec

Co dělat když pes snědl marihuanu?

Měl jsem ji položenou na stole – připravena než přijde kamarád a zatímco jsem dělal něco jiného tak ji snedl

Zajímavá 0 před 141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Měli byste jít okamžitě k veterináři. Veterináři se obvykle snaží vyvolat zvracení, aby dostal nevhodný obsah z trávicího systému. Pokud je váš pes příliš letargický (náznak, že THC je již v jeho krvi), neměli byste se pokoušet vyvolat zvracení protože pes by mohl zvratky spolknout a udusit se. Veterinář si při křečích může nechat psa na pozorování (což se může stát, pokud pozřel HODNĚ marihuany) a dát mu tekutiny, aby se pokusil rychleji vyčistit krev. Pak nezbývá než čekat.

Nejdůležitější věc, kterou je třeba si uvědomit, že nezáleží na tom, jaké ilegální látky váš pes požil: Je třeba vzít urychleně psa k veterináři a veterinář musí přesně vědět, jaké drogy by pes mohl mít v organismu, protože nemůže být léčen, pokud veterinář nemá přesné informace, určitě se nemusíte bát, že by vás zatkl.

https://www.bo­neapetit.cz/blog/o­tazky-na-ktere-jste-se-bali-zeptat-o-psech-a-marihuane/
😮

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Savier

Volej záchranku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
EKSOT123

Kdoví. Zde je podobný příběh, nevím jestli skutečný:
Věrný hlídač i po smrti: Kluci mají doma mejdan a když jsou v podnapilém stavu tak jeden dostal nápad opít jejich psa. Jak vymysleli, tak se stalo, ale pes dělal doma nepořádek tak ho vyhnali ven. Ráno, když se probudili, pes ležel na schodech před domem a v tlamě měl sousedovic psa. Kluci neváhali vzali mrtvého psa a šli ho sousedovi uvázat k boudě, jakože pošel u boudy.
Za dva dny poté zaslechnou, jak si soused stěžuje, jak je ten svět zvrácenej: „Tak mě pojde pes, já ho zakopu na zahradě a nějaký šmejd ho vykope a uváže mi ho ještě k boudě!“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

Borci určo nepochopili otázku. Týpek se podle mě trápí tím, že mu došla ta marihuana. 🤣 A neví co teď… 🤣

Konečně vyřešena zýhada těch „zvláštních“ otázek… trochu zhulené, všakže? 🤣

Nový příspěvek