samicek333

Může jíst pes kokos?

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli pes může jíst kokos? Dneska jsme doma otevřeli kokos a když nám kousek upadl na zem, pes se na to hned vrhnul a opravdu moc mu chutnal. Je pro psy nebezpečný, nebo jim neublíží?
Dekuji

Takže by nevadilo, kdyby ho příležitostně dostal jako pamlsek?

Nejlepší odpověď
Drap

Nebezpečná pro psa neni. Nic se mu nestane. Domnívám se však, že používat kokos jako stravu pro psa neni nejvhodnější

Další odpovědi
Nechápavé

Náš pes sní všechno i trávu(nemyslím marihuanu) :)

marci1

Troška kokosu mu nevadí. Nejhorší pro psa je čokoláda, hrozny a avokádo. 🙂

anonym

Na chuť mu určitě nevadí,někteří hafani žerou i kurioznější dobroty.

ReHu

Jako pamlsek kokos vhodný určitě není.
Pouze, když malý kousek náhodně sní, neublíží mu.
Jako pamlsek jsou lepší ty kupované nebo domácí výroba.
Piškot také nevadí, pokud jich nejí mnoho.