rozinka

Co dělat, když mi nejde zapnout telefon, ale přitom se nabíjí?

svítí a signalizuje, že se nabíjí

Odpovědi
Jiří Bohumil

Musíš dát trochu víc informací, Tvá otázka je nejasná. Ale k tomu co píšeš, tak zkus nechat tedy tel. nabíjet a po cca půl hodině odpoj nabíječku a zkus jej zapnout bez nabíječky. V případě že to nepomůže, doplň svou otázku o konkrétnější údaje.
P.S.
A co ten pravopis?:-)))
Už Ti to quentos opravil. 🙂
No zkus co jsem Ti napsal. Stává se mi to u tabletu s Androidem taky.

Dochy

Když je hodně vybitej, tak některé telefony/tablety odmítají nastartovat dokud se nenabijí na nějakou rozumnou hladinku…(může a nemusí to být ono)

aliendrone

Souhlasím s Dochym – je to běžné, ale jestli má baterka už to „nejlepší“ za sebou, zkus jen vytáhnout a znovu zapojit konektor nabíjení. Pokud se signalizuje nabíjení a po cca 30–40 minutách neobjeví, že je baterka alespoň částečně nabita, zkus opakovat. Vím, že to zní idiotsky, ale OPRAVDU to funguje. Samozřejmě jestli to zkusíš třeba 5× či vícekrát a nic, chyba bude asi někde jinde.

Nejen iPhone, ale i Samsungy a jiné značky jsou tak sestrojeny – má tě to donutit k zakoupení novějšího modelu. Po výměně baterky všechno zlobení s mobilem VELMI často přestane a bude makat jako nový, kámoš to měl právě na Samsungu.