(ne)ználek

Co dělat, když mám větry?

Znáte to, někdy máte taky tzv. větry, že vás začně hrozně bolet břicho a je třeba se vyprdět, zkouším vždycky udělat pár dřepů, aby to přešlo.
Má někdo nějaké jiné nápady?
Doplňuji:
Rád bych se vyprděl, kdyby to šlo, ale právě otázka byla myšlena, co dělat, když se nejde vyprdět?

Nejlepší odpověď
anonym

na tohle pomohou probiotika,a jak uvedl kolega vyprdět se

Další odpovědi
panenka

Zkus si uvařit čaj dej si do kastrolku vodu až ti bude vařit tak tam dej do té vody malou lžičku fenyklu,malou lžičku anýzu,a malou lžičku kmínu nech to chvíli povařit pak to nech vyluhuvat sced si to a vypí 2 hrnky během dne uvidíš že ti to pomůže.
Já to dělala svým dětem když měly větry bolelo jich bříško a pomohlo jim to.

Drap

Nejlepší je jít sevyvětrat

SajmonModer

Já bych se vyprděl a pak bych otevřel okno, dřepy jsou na nic.
Doplňuji:
tak se zkus jít vys..rat …

Neonka

Mým dětem pomáhá kotrmelec, neboli kotoul. 🙂
Tělíčko se tak nějak rozpohybuje a pak to jde samo. 🙂

fablen

Espumisan také pomáhá dobře

franku

Hlavně pozor na otevřený oheň při vyšší koncentraci plynů

venkovan

Hnusná bolest a jak se říká jeden prd lepší než deset doktorů. Pokud je to hodně časté, je třeba upravit jídelníček a případně i podstoupit další vyšetření zažívacího traktu ale i psychiky. Jsou chvíle, kdy člověk neví zda je to už jeho poslední hodiny (infarkt apod.), a nebo jen zaražené větry. Mne to trápilo řadu let když jsem proseděl denně i 10–14 hodin za volantem s minimem pohybu.

hanulka11

kup si v lékarně Noball, ten ti pomůže

tuCZek

dlouhá horká koupel. Sice si člověk užije pořádný „aroma“ ale funguje to :)

Eiffela

Ahoj tvoje větry můžou souvyset i se zácpou. Doporučovala bych ti Emulips, který působí při nadýmání i při zácpě a to chronick. Jená se o přírodní bylinný extrakt, vyroben u nás a schválen a registrován ministerstvem zdravotnictví. Obsahuje 100 dávek a výjde na 375 a je bez vedlejších účinků a chemické stabilizace. V příapdě dotazu mě kontaktuj silva.krpcova@seznam.cz

Stingo

Můžeš si v open space udělat kotoul.

EKSOT123

Když pláčeš, každý je lhostejný k tvým slzám, když tě bolí srdce, nikdo si nevšimne tvé bolesti, když jsi šťastný, nikdo si nevšímá tvého úsměvu… Ale zkus si jednou prdnout!…
>Proč prd smrdí? Aby z toho hluchý taky něco měl!
>Co je to? Míří to na paty, trefí nos? (prd)
>Prd je zoufalý pokus přírody, naučit prdel zpívat.
>Co je prd? To je jako u rychlíku, taky troubí, že už je v zatáčce.
>Co je ‚grg‘? Grg je prd hrdelný, který pohrd cestou prdelní!
>Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože Ti to vyběhne přes páteř do mozku a odtud pak přicházejí ty nápady na ho*no!
>Hrušky, v zadku pušky.
>Ještě hrášek, ještě zelí, prdelka se rozveselí.
>„Já mám takové větry,” vytahuje se v lokálu pan Husička, „že mi doktor poradil, abych si koupil katalyzátor!”
>Britská královna doprovází arcibiskupa z Cantenbury po svých stájích. Najednou si jeden z hřebců mocně upšoukne. Královně je to trapné a říká: „Ó, velice se vám omlouvám.”
Arcibiskup mávne rukou: „Ale, z toho si nic nedělejte. Upřímně řečeno, myslel jsem, že to byl ten kůň.”

babule

fenikl se vařil i miminkům.

denda007

Tak tohle jsem řešila v těhotenství a pak i u svého dítěte… a kromě fenyklu nebo kmínu jsem používala i Espumisan (pro dospělé tobolky, pro děti – kapky) … a po nich se to vždy rychle vyřešilo a větříky šly pěkně ven.