Co delat, kdyz me boli bricho?

Asi mam nastydly mocovy mechyr, mam porad pocit, ze potrebuji curat, a take mam prujem a boli me hrozne bricho, nejspis streva, poradte mi prosim, co delat at to prejde…
Moceni me nepali, bricho je jako kdybych mela… menstruacni krece nebo ja nevim, jak to popsat

Odpovědi
anonym

Každá rada dobrá. Pokud tě močení nepálí, zánět by to neměl být, ale s takovou diagnózou bych raději navštívil pohotovost. Může to být z různých příčin.

Řešil bych to pitím mátového, ale neslazeného čaje! Tím si neublížíš, pokud nemáš perforovaná střeva.

marci1

A nechceš to raději konzultovat s maminkou? 🙂