huxa

Co dělat, jestliže už mám pár měsíců něco jako depresi?

Začalo to asi, když jsem se přestal o prázdninách vídat s holkou, kterou jsem miloval, nejdříve jsem si myslel, že to vše souvisí pouze s tímto a za pár měsíců budu zas v pohodě, nicméně čím dál víc ztrácím chuť cokoliv dělat (přináší mi to řadu úskalí, hlavně ve škole-domácí úlohy, učení se). Prošel jsem jistou změnou osobnosti, daleko víc se teď prosazuji, ale spíše mi přijde, že se se mnou baví čím dál méně lidí (toužil jsem po opaku). A už ani žádná dívka se se mnou nechce bavit, když už se někdo takový naskytne, obávám se, že ho na mě jen někdo poštval, aby mě ublížil, což se stejně nakonec stává…
Už mi pár lidí říkalo, ať s tím zajdu za psychiatrem, ale to vážně nechci…

Nejlepší odpověď
jpau

To není deprese ale puberta a co s tím dělat? Nic, počkej až z toho vyrosteš, prošli jsme si tím asi skoro všichni.

Další odpovědi
Alesh

To přejde, rozhodně to není důvod jít k psychiatrovi, možná tak k psychologovi.
Dej tomu čas, tyhle věci trvají, není potřeba propadat panice. Za pár týdnů až měsíců budeš zas v pohodě.

hanulka11

To nebude deprese , ty se cítíš ukřivděnej- teprve se hledáš .Oni nebudou všichni jen kolem tebe – zamysli se nad sebou .....

BANAN93

Asi takhle :D http://www.you­tube.com/watch?v=11Qa8aT­3dg4&playnext=1&lis­t=PL95D8F3B7BB84CCE4&fe­ature=results_ma­in

strapanka

Fakt, ako vravo hanulka11, iba sa skus odosobnit a zamysliet nad samym sebou. Skus brat zivot trochu s nadhladom, nie sa vo vsetko moc rypat, a skus hladat na veciach a ludoch okolo seba aj pozitivne veci, nie len negativa. Trochu pozitivnej energie v tebe sposobi, ze sa budes inak chovat nielen ty, ale aj ostatni okolo teba. Brucouni nie su moc oblubeni. Ak sa pokusis vyplnit si cas roznami aktivitami, nebudes mat cas mysliet na (vymyslat?) blbosti.
Keby to bola ozajstna depka, bol by si v horsom srabu.

pizlicka

strapanka ma pravdu.hanulko,i me jsi nazvala mazanou,kdyz jsi odepisovala fokerovi na dotaz.uz po nekolikate ti pisi.........­...KDYZ DO LIDÍ NEVIDÍŠ,NESUD JE!!! TYKALO SE TO ME,JEDNE MLADE HOLČINY ZDE,KTERA CHTELA PORADIT S KOREKTOREM NA KRUHY POD OCIMA,PSALA,ZE SE PTA KVULI MAMINCE A TY JSI JI VEREJNE OBVINILA ZE LŽI,ZE TO CHCE PRO SEBE,A TED HUXA.pritom jinak mas moudre odpovedi,a pak zkrat a soudis lidi,a jsi podezirava a negativni.