Avatar uživatele
huxa

Co dělat, jestliže už mám pár měsíců něco jako depresi?

Začalo to asi, když jsem se přestal o prázdninách vídat s holkou, kterou jsem miloval, nejdříve jsem si myslel, že to vše souvisí pouze s tímto a za pár měsíců budu zas v pohodě, nicméně čím dál víc ztrácím chuť cokoliv dělat (přináší mi to řadu úskalí, hlavně ve škole-domácí úlohy, učení se). Prošel jsem jistou změnou osobnosti, daleko víc se teď prosazuji, ale spíše mi přijde, že se se mnou baví čím dál méně lidí (toužil jsem po opaku). A už ani žádná dívka se se mnou nechce bavit, když už se někdo takový naskytne, obávám se, že ho na mě jen někdo poštval, aby mě ublížil, což se stejně nakonec stává…
Už mi pár lidí říkalo, ať s tím zajdu za psychiatrem, ale to vážně nechci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jpau

To není deprese ale puberta a co s tím dělat? Nic, počkej až z toho vyrosteš, prošli jsme si tím asi skoro všichni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

To přejde, rozhodně to není důvod jít k psychiatrovi, možná tak k psychologovi.
Dej tomu čas, tyhle věci trvají, není potřeba propadat panice. Za pár týdnů až měsíců budeš zas v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To nebude deprese , ty se cítíš ukřivděnej- teprve se hledáš .Oni nebudou všichni jen kolem tebe – zamysli se nad sebou .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Asi takhle :D http://www.you­tube.com/watch?v=11Qa8aT­3dg4&playnext=1&lis­t=PL95D8F3B7BB84CCE4&fe­ature=results_ma­in

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
strapanka

Fakt, ako vravo hanulka11, iba sa skus odosobnit a zamysliet nad samym sebou. Skus brat zivot trochu s nadhladom, nie sa vo vsetko moc rypat, a skus hladat na veciach a ludoch okolo seba aj pozitivne veci, nie len negativa. Trochu pozitivnej energie v tebe sposobi, ze sa budes inak chovat nielen ty, ale aj ostatni okolo teba. Brucouni nie su moc oblubeni. Ak sa pokusis vyplnit si cas roznami aktivitami, nebudes mat cas mysliet na (vymyslat?) blbosti.
Keby to bola ozajstna depka, bol by si v horsom srabu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

strapanka ma pravdu.hanulko,i me jsi nazvala mazanou,kdyz jsi odepisovala fokerovi na dotaz.uz po nekolikate ti pisi.........­...KDYZ DO LIDÍ NEVIDÍŠ,NESUD JE!!! TYKALO SE TO ME,JEDNE MLADE HOLČINY ZDE,KTERA CHTELA PORADIT S KOREKTOREM NA KRUHY POD OCIMA,PSALA,ZE SE PTA KVULI MAMINCE A TY JSI JI VEREJNE OBVINILA ZE LŽI,ZE TO CHCE PRO SEBE,A TED HUXA.pritom jinak mas moudre odpovedi,a pak zkrat a soudis lidi,a jsi podezirava a negativni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek