zvonisek

Co dělat, abych se nezbáaznila a vyšla ze strachu z nákazy koronavirem?

Nejlepší odpověď
orwell

Tak nešil a dělej něco rozumného. Práce šlechtí, povznáší a odvádí pozornost od pitomostí k důležitějším věcem. A neříkej, že nemáš co dělat! Já mám kolem sebe tolik práce, že to nezvládnu do konce svých dnů a místo toho tady plodím nějaké odpovědi. Hele, kdo se má utopit, toho nepověsí! Nemůžeme umřít na všechno, ale jenom na něco. A jak se říká, nejhorší smrt je z vyděšení.

Další odpovědi
Ametyst

To chce přestat sledovat veřejnoprávní strašmédia a čísla o nakažených a mrtvých. Od toho jsou špičkově placení lidi, aby tohle řešili. My můžeme dodržovat hygienu, odstupy a posilovat imunitu správnou stravou, ale hlava má zůstat čistá. Zde relaxační muzika s pohodovými obrazy: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=2OEL4P1Rz04 Někomu naopak pomáhá vykřičet se s metalovou muzikou.

ten který je

Požádej pana doktora v Bohnicích ať ti dá injekci na uklidnění a jdi si lehnout.

marci1

Jsme v tom všichni, začni něco dělat. 🙂

led

Pri zachovaní zásad bezpečnosti si urob výlet do prírody a pozri sa, aký krásny svet tam čaká. Každý človek potrebuje občasný relax.

elkon

Málo informací, když máš z něčeho strach, tak se zdržuj v kolektivu.

Rokio

Možná jsi uzkostlivá, nebo máš z něčeho konkrétního fóbii.

V tvém případě by pomohl psycholog. Jestliže nepomůže, navštiv psychiatra. Porovnávej podle recenzí a rad známých, kteří dané odborníky navštívili.

zjentek

Zvoníšku, bacha, za této pro tebe zjevně nelichotivé situace ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI šlápnout do pedálů!!! https://cesti­na20.cz/slovnik/slap­nout-do-pedalu/

Pepa25

Mohl bych proposit o ohodnocení odpovědi: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-ze-je-koronavirus-ve-vsech-vesnicich-cr
Nechci se moc chlubit, ale myslím že se mi povedla 😉

Ametyst

Orwell: nevím, jestli nejhorší smrt je zrovna z vyděšení, lidi toho nakecají- ale rozhodně je zbytečná.

orwell

No, rozumíme si. Říká se toho hodně, pod něco bych se i podepsal. Třebas „Život je pro ty, co se nepos…“, „Hrdina umírá jednou, zbabělec tisíckrát“ atd.

Ametyst

Angličané třeba říkají, že „když jsi nechodil v mých botách, nemůžeš mě soudit (nebo kritizovat nebo pochopit)“. Tyhle citáty a moudra vždycky platily na jinou situaci, a ta naše se nám mění před očima. Je to až neuvěřitelné.