Co dělal partyzán s Partyzánkou?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vykouřil ji,dřívější značka cigaret.
Doplňuji:
Nikdy jsem netvrdil že byli za války.Jenže ta otázka byl dřív vtip který se říkal na základě těch cigaret,názvu.Proto pro upřesnění:http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/24672/le­gendarni-cigarety-partyzanky-a-lipy.html

Další odpovědi
mosoj

Ano bylo to opačně. Partyzánka vykouřila partyzána a vznikla Detva.

Drap

kde jsou ty časy, kdy jsme Partyzánky klouřívali ??

coco

Zapálil si jí…:)

Děda Louda

Ty cigarety tehdy ještě nebyly, muselo to být opačně, než říká dědapetr.