Gus_Fring

Co dělají teoretičtí fyzici v dnešní době? Jak probíhá normální den někoho, kdo už Ph.D. z tohoto oboru má?

V dobách Alberta Einsteina se jen počítalo. Ale co nyní? Počítají stále nebo téměř vše dělají na počítači, kdy jim výsledek vyhodí program? Jak probíhá jejich normální den?

Nejlepší odpověď
Kelt

Někdo učí, někdo se připravuje na přednášku, jezdí po konferencích, pomáhá studentům s diplomovou prací, píše knihy, pokud stíhá a má sílu tak se věnuje sexu, rodině, chodí mezi lidi, za kulturou a podobně.