EMELOUN

Co dáváte k Vánocům?

Co dáváte svým kamarádům a příslušníkům rodiny k Vánocům? Nebo si přejete vy? Chtěla bych nějaké tipy, protože jsem už úplně v koncích. Moc děkuji za všechny odpovědi. ❤️

Odpovědi
Rokio

Můžeš darovat peníze na účet a vytvořit poukázku z papíru, na kterou napíšeš, na co jsou, hodnotu poukázky a jméno obdarovaného.

Mezi univerzální dárky patří bonboniéra, několik tabulek čokolády, šampón, deodorant, spodní prádlo apod.

quentos

Knihy, parfém, předplatné časopisu… když nevím, sami si řeknou, co si přejí (typicky ten parfém bývá na přání).

nyjono

Většinou se řídím podle toho, co koho baví, jaké má zájmy.
A to víš ty.

Drap

Většinou dávám dárky. Každému něco jiného, podle toho, co si myslím, že potřebuje nebo co by chtěl.