dust8

Co z lidských těl chutná kanibalům nejvíc?

Nejlepší odpověď
annas

Něco z historie

"Jak poznat kanibala? Důkazy o konzumaci lidského masa archeologové nenacházejí v žaludcích pravěkých lidí, ale na kostech obětí kanibalismu. Nejčastěji se hledají stopy po pazourkových nožích, které zůstaly po oddělování masa od kosti. Dalším důkazem jsou typy kostí, které se na hromadách nacházejí. U skupin podezřelých z kanibalismu jde většinou o dlouhé kosti na rukách a nohách – tedy místo, kde bývá hodně masa. Definitivním důkazem jsou pak rozdrcené kosti, které dokazují, že z nich byl vysátý morek bohatý na bílkoviny.

Jinak kanibolové jedí n ěkteré vnitřnosti, hlavu, orgány s tím, že získají vlastností lidí. kosti drtí na prášek, o sádlo se dělí s příbuznými,

"Nedávná hromada příběhů ve zprávách o pojídání tváří , vytrhávání mužského srdce z hrudi a servírování vlastního penisu k večeři vrátilo kanibalismus zpět na mapu.

Od 16. do 18. století se krev, mleté ​​kosti a další části těla běžně používaly v takzvaném léčebném kanibalismu.

Konzumace
už na Floridě jedl o muž obličej toho druhého muže – vyvolané drogami. Muž snědl placentu své ženy po narození dítěte.

Mozek a svaly jsou nejlepší. . Svaly nabízejí bílkoviny a mozek energii s pomalým spalováním, protože má vysoký obsah tuku a glukózy. Přesto mozek představuje další riziko, protože je to část těla s nejvyšší koncentrací prionů , které vedou ke smrtelné nemoci Kuru.

Játra a ledviny jsou plné odpadních produktů, protože jsou součástí filtračního systému těla, takže je nejlepší se vyhnout. . Oči obsahují kyselý roztok, který může lidem způsobit nevolnost, prsty na rukou a nohou jsou plné chrupavek, které vaše tělo nestráví a penisy jsou houbovité a mají jen malou výživnou hodnotu. "
https://www.bu­sinessinsider­.com/10-things-you-always-wondered-about-cannibalism-2012-5

Ještě že je dnes dost vegetariánů …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.