hapiky

Co byste udělali, kdyby si v dobré společnosti k vašemu stolu přisedl hloupý a škodolibý provokatér?

Pokud by si samozřejmě nešlo přesednout jinam a onen škarohlíd který by se mimo jiné chlubil tím, že rád maže příspěvky na odpovědích) by vám byl stále v patách a hostitel to nechce, ať už záměrně nebo z nedostatku času tohle řešit?

Nejlepší odpověď
led

V dobrej spoločnosti sa predpokladá, že prítomní budú zachovávať slušnosť. Býva zvykom, že o poriadok sa taktným spôsobom stará hostiteľ. Ostatní sa medzitým venujú iným činnostiam, aspoň sa tak navonok tvária a nezízajú, nezasahujú. Ani Kelt z Ostrovov nepredvádza svoje bojové umenie a Kepler sa, kryjúc svoju zvedavosť, venuje lešteniu optiky svojho hviezdohľadu.

Další odpovědi
Kepler

Kdybych byl v dobré kondici, odhadl bych šance a důrazně mu doporučil ať vysmahne. Pokud by prudil dál, dal bych mu do řepy. Protože ale v dobré kondici nejsem a neumím to s rukama jako Rocky, tak bych ho okázale ignoroval.

Kelt

Nenápadně bych mu naznačil, že znám bojové umění, mám zbraně a zabít někoho, nebo odstranit mi nedělá potíže. Ale to by záleželo na konkrétní situaci, na tom, v jaké váhové kategorii jsou oba aktéři, pokud vypadáte jako Krytinář a on jako Vémola, tak bych mírnil slova a hledal jiný způsob.

Edison

Všichni se mýlíte. V dobré společnosti není hloupých a škodolibých provokatérů, natož aby si jen tak přisedl k cizímu stolu. 😁

hapiky

Edison: Mýlíš se! Právě jsi tady hostem.

Edison

A myslíš, že to tu je dobrá společnost? To je totiž meritum věci. 😁

hapiky

Myslel jsem to jako příměr tady ke zdejším stránkám a mazalům. Od doby, kdy jsem je tady kritizoval, mě tito mazalové často skrývají odpovědi i otázky jen ze škodolibosti. Ustupovat těmto debilům se mě nechce. Stěžovat si adminovi je pro mě zatím nežádoucí či nechtěné. .

Edison

Každý mo možnost „změnit lokál“.

hapiky

NIkdy neutíkám před debilem.

Edison

Naprosto souhlasím. Proti blbosti se musí bojovat. Jinak by jen „vyhrávala“ a svět by vypadal ještě mnohem hůř, než teď.

A jak říkal jeden nejmenovaný Josef: Kdyby byl každej chytrej, každej druhej by z toho byl úplně blbej.

Dobro bez zla taky neexistuje. Neb by nebylo možno ho rozpoznat.