Avatar uživatele
hapiky

Co byste udělali, kdyby si v dobré společnosti k vašemu stolu přisedl hloupý a škodolibý provokatér?

Pokud by si samozřejmě nešlo přesednout jinam a onen škarohlíd který by se mimo jiné chlubil tím, že rád maže příspěvky na odpovědích) by vám byl stále v patách a hostitel to nechce, ať už záměrně nebo z nedostatku času tohle řešit?

Zajímavá 0 před 1629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

V dobrej spoločnosti sa predpokladá, že prítomní budú zachovávať slušnosť. Býva zvykom, že o poriadok sa taktným spôsobom stará hostiteľ. Ostatní sa medzitým venujú iným činnostiam, aspoň sa tak navonok tvária a nezízajú, nezasahujú. Ani Kelt z Ostrovov nepredvádza svoje bojové umenie a Kepler sa, kryjúc svoju zvedavosť, venuje lešteniu optiky svojho hviezdohľadu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Kdybych byl v dobré kondici, odhadl bych šance a důrazně mu doporučil ať vysmahne. Pokud by prudil dál, dal bych mu do řepy. Protože ale v dobré kondici nejsem a neumím to s rukama jako Rocky, tak bych ho okázale ignoroval.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nenápadně bych mu naznačil, že znám bojové umění, mám zbraně a zabít někoho, nebo odstranit mi nedělá potíže. Ale to by záleželo na konkrétní situaci, na tom, v jaké váhové kategorii jsou oba aktéři, pokud vypadáte jako Krytinář a on jako Vémola, tak bych mírnil slova a hledal jiný způsob.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Všichni se mýlíte. V dobré společnosti není hloupých a škodolibých provokatérů, natož aby si jen tak přisedl k cizímu stolu. 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

Edison: Mýlíš se! Právě jsi tady hostem.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A myslíš, že to tu je dobrá společnost? To je totiž meritum věci. 😁

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Myslel jsem to jako příměr tady ke zdejším stránkám a mazalům. Od doby, kdy jsem je tady kritizoval, mě tito mazalové často skrývají odpovědi i otázky jen ze škodolibosti. Ustupovat těmto debilům se mě nechce. Stěžovat si adminovi je pro mě zatím nežádoucí či nechtěné. .

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Každý mo možnost „změnit lokál“.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

NIkdy neutíkám před debilem.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Naprosto souhlasím. Proti blbosti se musí bojovat. Jinak by jen „vyhrávala“ a svět by vypadal ještě mnohem hůř, než teď.

A jak říkal jeden nejmenovaný Josef: Kdyby byl každej chytrej, každej druhej by z toho byl úplně blbej.

Dobro bez zla taky neexistuje. Neb by nebylo možno ho rozpoznat.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek