Mekel

Co byste si o něm mysleli?

Dobrý den, co byste si mysleli, kdybyste se zeptali kluka, jestli chodí do tanečních a on by vám na to odpověděl: " Já tancuju s někým kdo dělá velké kroky." Tohle mi totiž odpověděl jeden kluk a já jsem naopak hodně malá a je jasné, že dělám maličké kroky.
Pak jsem byla na plese, ten ples skončil a u šatny mi řekl:" Ahoj, já jsem tě tady sháněl." Tohle jsem už vůbec nepochopila a zřejmě mu onemocněla tanečnice.
Myslím si, že kdyby o mě měl zájem, tak by mě někam pozval a určitě neřekl tohle s těmi velkými kroky. Co myslíte? Jak to na vás působí?

Odpovědi
Drap

Neni důležité, jak to působí na mně, ale jak to působí na tebe, Já bych se raději poohlédl po někom jiném.

elkon

Každý skutečný tanečník přizpůsobí své kroky partnerce. Je na muži, aby ženu vedl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.