Poklička

Co byste dělali, kdyby peníze nehrály žádnou roli?

Odpovědi
Kepler

Pokud by nehrály žádnou roli pro nikoho, pak bych si vzal vše, co potřebuju, a jako poděkování bych majitelům zazpíval. Pokud by nehrály žádnou roli jen pro mě, pak bych to udělal stejně, bohatýrsky zaplatil, ale zpívání radši vynechal, aby mě nežalovali.

mosoj

Pokud peníze jsou, nehrají žádnou roli.

Staré známé " Peníze nejsou vše, pokud jsou" !

ivzez

Kdyby peníze nehrálY žádnou roli, pořídila bych
si tři byty a každého ± čtvrt roku se stěhovala.

Jaro a podzim bych trávila tady, zimu ve Španělsku nebo Portugalsku
a léto v nadmořské výšce minimálně 1000 m (radši ještě výše)…

led

Kdyby peníze nehráli roli, nehonily bychom se za mamonem jiným?
Jest dnes plémě lidské, jež hromaděním chce mít víc a víc. Kdyby peníze nehráli roli, za čím bychom pachtili pak víc…
Byty po celém světě, pak moře v létě a snežní hory v zimě, šantili bychom, oddechovali a kdo by pak pracoval? Nač práce, vědomosti, když můžem se vrátit do Ráje a žít jak Adam s Evou v Edenu.
Já chci práci, chci žít a chci být ještě prospěšná lidstvu této Země, ne jenom vegetit jak rostliny a zvěřina.

hapiky

U většiny lidí peníze nehrají žádnou roli. Ty jsou až na prvním místě.

zjentek

Kdyby tomu tak bylo, byl bych bezpochyby váženým občanem. Co bych dělal? Zůstal bych jím ;)

Hlada

Sháněl bych toaletní papír a gumičky do stěrače.
Tu dobu jsme už měli.