Rokio

Co byste chtěli udělat pro blaho národa?

Jak byste pomohli našemu státu?

Odpovědi
Kelt

Upravit pracovní místa pro Čechy, dobře placené, aby lidé od nás neodcházeli, ale abychom na druhé straně nezaměstnávali přednostně příslušníky jiných států. Upravit kupní sílu, posílit korunu. Odsoudit tuneláře , obnovit trest smrti pro nebezpečné vrahy.

Agneta

Tak nejdříve bychom museli to blaho národa nějak definovat.
Každý má chatu v jižních Čechách nebo jinde, byt uprostřed Prahy (venku stojí esjůvíčko https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Sport_utili­ty_vehicle ) a vilu se zámeckým parkem opodál … tak co ještě chceš???:DD

Mc Merkurion

… když se budeme mít všici dobře, bude i náš národ blažený, a proto začínám sám u sebe …