Samuel CZsk

Co by se stalo, kdybych šlápl na injekční stříkačku?

Kdybych šlápl na injekční stříkačku, tak krom otravy, která by hrozila, je tam riziko, že ucitim i účinky té psychotropní látky, co byla v injekci?

Nejlepší odpověď
Mravenec

A ta stříkačka bude jako stát vertikálně? Abys ji teda nohou ve výšce 15 cm stlačil a aplikoval si látku do nohy?

Další odpovědi
Drap

Teoreticky by mohla hrozit otrava anebo také žloutenka, popřípadě jiná nemoc. Šance, že v případě stoupnutí na stříkačku se ti přes botu zapíchne do nohy, je téměř nulová. Žádné účinky nějaké látky bys necítil.

Rocker

Občas chodím na místa,kde je spousta stříkaček.Musíš dávat pozor kam a jak šlapeš.

itzelrippi

The syringe can become infected and if you accidentally touch the bacteria from the syringe, it will spread to you. You won't know what dangers it has. mr mine