zjentek

co by se stalo, kdyby k volbám nepřišel vůbec, ale fakt vůbec nikdo?

..řekněme třeba v ČR, ať to není tak složitý

Nejlepší odpověď
Drap

Taková situace nenastane. Stačí aby přišel jeden jediný volič a volby jsou platné. Nepíšeš o jakou volbu se jedná. Pokud připustíme možnost takovéto situace, tak by na vedoucích postech zůstali ti samí, kteří byli zvoleni v minulém období a byl by vypsán v zákonné lhůtě nový termín voleb.

Další odpovědi
marci1

Jen čistě teoreticky : konaly by se další volby. 🙂

Meligar99

Až na to, že by se to nestalo ;)

anonym

Nikdy by se to neslao,třeba Mosoj,ten by šel kdykoliv volit svý komunisty i kdyby byl v čr jedinej volič.

Mirdas

Nerealné.
Fanatici své modli budou chodit volit stále i kdyby se na ně provalila jakýkoliv zločin.
Jsou to lidi bez vlastního názoru a jen dělají, prohlašují co jim kdysi bylo do hlav vmeteno.
Stačí si přečíst zde některé odpovědi s vymyšlenou ( upravenou ) historií i současnou statistikou.