Bodačka

Co by se dělo po tom, kdybych neúspěšně spáchala sebevraždu?

Nejsem plnoletá a vím, že by mě určitě dovezli do nemocnice, ale co potom? Přišel by za mnou nějaký odborník? Dali by mě do PL? Nebo bych pouze docházela za psychologem? Děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

Samozřejmě.
Byla bys umístěna na psychiatrii
se souhlasem rodičů.
Psycholog by tě též vyslechl.

Nedivím se ani otázkám, které jsi
pokládala dříve. Pamatuji si je moc
dobře.

https://www.od­povedi.cz/user-profile/questi­on/64803?user­ProfileQuesti­onList-paginator-page=3

Další odpovědi
da ny

Lépe je takové hlouposdti předejít!
Po neúspěšné sebevraždě mohou zůstat trvalé následky.......
Je to často „jen“ demonstrativní pokus, čili vydírání (rodičů, blízkých, partnera).
Pokud se něco děje a rodiče neumějí /nemohou býti dětem oporou ve „složitých“ životních situacích je přece vhodnější vyhledat pomoc psychologa nebo psychiatra.
Nic nestojí za to, aby si člověk sáhl na život.
Doporučila bych těm, kteří o tom uvažují a těm, kteří se „hroutí z prkotin"navštívit oddělení dlouhodobě nemocných, onkologické oddělení, interní oddělení nemocnice. Takový týdenní až měsíční pobyt by téměř každého vyléčil z malicherných "starostí“.

Odpověď: psycholog nestačí, řešil by to psychiatr, většinou na lůžkovém oddělení.

briketka10

Kam zmizla odpověď od bolaka :((

da ny

Asi se někomu nelíbila…, možná se po „prošetření“ adminem opět vrátí.

bolak

A možná je v klobouku kouzelníka Pokustóna 🙂..kdoví