MonkeyKing

Co by měl muž udělat, aby lépe porozuměl ženám a naopak?

Reálně! Co by si měl přečíst, jaký film vidět, kam by měl zajít?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nelze. To je jako kdyby si měl Windows porozumět s Androidem. Jiná (ne)logika, jiné uvažování, ale taky schopnost dělat a vnímat dvě věci najednou. Ženy jsou snad z jiné planety, co já vím. Jedině co vím jistě je, že při rozvodu jsem zázračně a okamžitě shodil 70 kg špeku.

Další odpovědi
ivzez

Stačí si vzájemně naslouchat, respektovat jeden druhého
a zajímat se o sobe navzájem.

nyjono

Neporozumíš. Je potřeba je milovat takové jaké a jací jsou.
Pomůže ( a ne pouze ve vztazích muži vs ženy) kniha Pět jazyků lásky. Je jedna uni a jedna spešl pro muže.

Muffz

To je jednoduché. Když si myslíš, že takhle to je správně, tak udělej pravý opak.

zjentek

Nic. Dokud bude existovat přetvářka a ženy se budou malovat, tak nic.

Všimni si, pokud se vyskytne nějaký vztah, u kterýho DOJDE K POROZUMĚNÍ mezi mužem a ženou, tak to obletí média, coc. sítě a takový pár se bude ještě dlouho velebit jako nějaké božstvo, než zmizí z pamětí.

To proto, že je to VZÁCNÉ! ;)

Ženám by se rozumět asi nemělo a tak je některé národy raději oblékly do nikábů, aby nevedly k myšlence či, nedej bože, NENAVEDLY NA MYŠLENKU! No a ty naše české zářivé perly se zase malují, což v konečném důsledku je v kontextu s nikábem prašť, jako uhoď, jenže drtivá většina chlapů ještě nepřišla ani na toto, takže tady o porozumění ženám není ani řeči.

A žena? Ta nemá důvod a ani zájem chlapům rozumět. Proč by to chtěla?