afro.minerva

Co by jste si přáli?

Kdyby jste měli jedno přání, které by se vám prostě hned splnilo, co by jste si přáli? Mohlo by to být cokoliv kromě dalších přání. Přát by jste si mohli jenom jednu jedinou věc…

Nejlepší odpověď
Michal

Zdraví.

Další odpovědi
Karolína

Další milion přání! xD

nukušinka

aby se lidé chovali lépe k přírodě a netýrali zvířata

georgia

Aby nás,takových parádních lidi,jako jsme tady na téhle stránce-bylo víc.Díky vám všem za to,že jste!

alibaba

aby syn našel práci

anetadela1

Já bych si přála, aby si lidé na celým světě konečně uvědomili, jak se chovají k přírodě, jak nás ženou všechny do záhuby…

KOLMIX

Aby zmizelo postižení ženského mozku, které ženám namlouvá, že mají být štíhlé.

Kdy už holkám konečně dojde, že hubené se (téměř) žádnému chlapovi nelíbí? Ideální dívčí kontura je „viola“…

Aha

Zítřejší noviny.

Sahyb

Přežít den 21.12.2012

GangstaHelper

Dlouhé ruce =D (ano, ruce)

faktor82

Aby byli všichni na světě spokojení?

fortin

Už se to vyplnilo. Mohu si přát víc?

Klarisa

Být štíhlá.

bartt13

zdravi