Civilizace kde není možné znásilnění?

Znásilnění není jenom v rovině sexu, existuje i psychické znásilnění pomocí; reklamy, výchovy, školy, propagandy, dezinformací, neslušných slov atd. řešení je jednoduché, nahradíme lidi za autonomní duralové inteligentní roboty na akumulátory. Lidi se globálně odsunou do rezervací daleko od civilizace a zde se oddělí muži od žen.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Jiná odpověď

Když upozorníme kultivovaného člověka, že o jeho výplody nestojíme, tak to pochopí a nechá toho. Ale když je někdo bezmozek, tak to zdá se nelze.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Koubo, Koubo, už ti zase hrabe. Jak neni možné znásilnění? Podle současného práva může osoba znásilnit i jinou osobu stejného pohlaví.

zjentek

Ne

Mě znásilňují novináři a politici skrze svá média a zákony NA KAŽDIČKÉM KROKU!!! a DŮVĚŘIVÉ TUPÉ STÁDO mě znásilňuje důvěrou v jediné správné informace a zákony. To nemám kout, kdepak bych se před stádem zašil. Tak o jaké civilizaci bez znásilnění je řeč? Bhútán už letos nebere. Tečka. Limit- přečerpáno.

paul1

Jiná odpověď

S prvním i druhým řádkem souhlas.

da ny

Jiná odpověď

Zkuste to u Křováků,
tam možná najdete mír a klid a budete spokojený.
Nebo je znásilníte..... ?

Roman71

Jiná odpověď

Člověče, proč pokládáte otázku, když si na ni odpovíte sám a pak chcete, aby se k odpovědi vyjadřovali ostatní?

A teď k vaší otázce, respektive odpovědi..
Aby to nebylo tak jednoduché, zeptám se Vás: Chápete smysl slovního spojení „společnost lidí“? Oddělovat muže od žen není řešení. Není jednoduché motivovat lidi k tomu, aby spolu žili a měli jeden k druhému úctu, ale jde to. Pak se takové věci nestávají.
Robotizovaná „společnost“ řešením NENÍ.

Drap
řešení je jednoduché, nahradíme lidi za autonomní duralové inteligentní roboty na akumulátory

Drap

JÁ ŽÁDNÉ ŘEŠENÍ NESMYSLŮ A PTÁKOVIN NEHLEDÁM.

elkon
Prosím odpovídejte k věci a nehrajte si na boha