Avatar uživatele
109000

Civilizace kde není možné znásilnění?

Znásilnění není jenom v rovině sexu, existuje i psychické znásilnění pomocí; reklamy, výchovy, školy, propagandy, dezinformací, neslušných slov atd. řešení je jednoduché, nahradíme lidi za autonomní duralové inteligentní roboty na akumulátory. Lidi se globálně odsunou do rezervací daleko od civilizace a zde se oddělí muži od žen.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Jiná odpověď

Když upozorníme kultivovaného člověka, že o jeho výplody nestojíme, tak to pochopí a nechá toho. Ale když je někdo bezmozek, tak to zdá se nelze.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověď

Koubo, Koubo, už ti zase hrabe. Jak neni možné znásilnění? Podle současného práva může osoba znásilnit i jinou osobu stejného pohlaví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ne

Mě znásilňují novináři a politici skrze svá média a zákony NA KAŽDIČKÉM KROKU!!! a DŮVĚŘIVÉ TUPÉ STÁDO mě znásilňuje důvěrou v jediné správné informace a zákony. To nemám kout, kdepak bych se před stádem zašil. Tak o jaké civilizaci bez znásilnění je řeč? Bhútán už letos nebere. Tečka. Limit- přečerpáno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jiná odpověď

S prvním i druhým řádkem souhlas.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jiná odpověď

Zkuste to u Křováků,
tam možná najdete mír a klid a budete spokojený.
Nebo je znásilníte..... ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Jiná odpověď

Člověče, proč pokládáte otázku, když si na ni odpovíte sám a pak chcete, aby se k odpovědi vyjadřovali ostatní?

A teď k vaší otázce, respektive odpovědi..
Aby to nebylo tak jednoduché, zeptám se Vás: Chápete smysl slovního spojení „společnost lidí“? Oddělovat muže od žen není řešení. Není jednoduché motivovat lidi k tomu, aby spolu žili a měli jeden k druhému úctu, ale jde to. Pak se takové věci nestávají.
Robotizovaná „společnost“ řešením NENÍ.

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
109000

Drap
řešení je jednoduché, nahradíme lidi za autonomní duralové inteligentní roboty na akumulátory

Avatar uživatele
Drap

JÁ ŽÁDNÉ ŘEŠENÍ NESMYSLŮ A PTÁKOVIN NEHLEDÁM.

Avatar uživatele
109000

elkon
Prosím odpovídejte k věci a nehrajte si na boha

Nový příspěvek