Savier

Čistí déšť vzduch?

Nejlepší odpověď
Filip84

Tak hlavně spláchne prach a pyly, to je docela známá věc. Otázkou, samozřejmě, je, jak čistá je ta pomývací voda, v tom dešti. 👌😅 To už je, zase, jiný Kaffee. 🤦‍♀️😅😅

Další odpovědi
Drap

Částečně. Část prachových částic srazí k zemi.

aliendrone

Ve smyslu zbavování větších mechanických částic (prach aj. jak píše Filip84), tak ANO. Pokud jde o čištění od jiných plynů, tak prakticky NE, leda by byl ten plyn k vodě silně afinní.

jirka F

Čistí, ale jen trochu.Vítr to spíš vyčistí více.

cochee

„Afinní“ je kokotina. Slovo sice existuje, ale je z oboru geometrie.
„Pomývací“ totéž, jde o krajový výraz – souvislost je s umýváním nádobí, ne s čištěním vzduchu nebo k čemu to vlastně směřovalo.
Nespletli jste si termity?

Filip84

Herr Švec, Savier, Ty tady budeš vzdělaný! 😲 aliendrone Ti napsal, že déšť pomývá jenom silně afinní plyny, to je takové lučební, to musíš použít na tu babu, když nemáš ty prachy – víš co. Kurwa, Ty budeš chytrý jak opice, odsud! 😜😂😂😂

aliendrone

Filip84>>> WOE! Prostě náhlá skleróza a vypadla mi čeština, no. Mám už s ohledem na věk malý nárok. Já prostě NESNÁŠÍM, když se někdo vyjadřuje jako inženýrka doktorka Zorka Horká, pokud to není nezbytné. 🙂