nevzdelaneja

Čím víc žen, tím horší charakter?

Zajimalo by me jestli to platí, jedno náboženství to tvrdí. Mysleno asi sexualne.

Cim vic zen tim horsi charakter?

citace anglicky z véd:
if man have a lot of sexual sex before married, that mean he lost a lot of charasterict value&rozumu and it for him it will be very hard to build a good family

lostconfidence, charakter i osobnost se zeslabí

Nejlepší odpověď
annas

Měl jste uvést odkaz na náboženství, které něco podobného tvrdí. Takto nedává smysl.

Myšlenku je možné brát různě.

Ženy žijí ve společenství mužů i dětí. Kdo má horší charakter z uvedených?

Co považujete za horší charakter? Že někdo lže, krade,l má špatný vztah k práce, nedodržuje pravidla či zákony, tedy má špatné etické, estetické , morální hodnoty atd?

Copak jen ženy mají špatné charakterové vlastnosti? Charakter se přece utváří v obtížných siltuacích.

Nezáleží na pohlaví, které má dobrý či špatný charakter, tedy zklame.
.

Další odpovědi
zjentek

Dá se to tak říct… ano, částečně se charakter přenáší.

Drap

Otázka je nesmyslná. Na co se vlastně ptáš?

led

Charakter človeka je bezpohlavný. Jeho kvalita nezáleží na pohlaví, ale na osobnosti svojho „užívateľa“