Kepler

Čím vás rodiče, nebo jeden z nich, nejvíce ovlivnili?

Geny, příklad, blbost, chytrost?

Nejlepší odpověď
anonym

.. myslím že jsem od nich pochytil především jakousi úctu k vědě, lidem schopným věcné diskuse, ke znalostem a vypilovaným specializovaným dovednostem a silnou potřebu soběstačnosti a nezávislosti. Přesto, že sám ne vždy v těchto ohledech zrovna boduji, jsou to věci které jsem při vnímání počínání svých rodičů vždy považoval za pozitivní.

Další odpovědi
briketka10

Taťka mě naučil vařit, spoustu užitečných věcí a rad do
života jsem od něj získala, pokaždé říkal nám oběma
" holky dívejte se, jak to dělám" nám se to všechno, jak
se k nám hezky choval vrátilo v plných hrstech. Jsou z
nás hodný a slušný dcery..
S úctou vzpomínám na ty krásný časy :)

led

Prekvapujúcimi informáciami platnými už tisícročia, že
1 – človek nie je sám a ak sú najmenej dvaja, tak sú ľuďmi a ľudia sa spájajú a vymieňajú si informácie stále viac a viac až vytvoria ľudstvo.
2 – človek musí žiť v symbióze s prírodou, len vtedy zvíťazí. Má nielen brať, ale aj dávať. V opačnom prípade niet víťaza.

jirka F

1.Abych nevěřil lidem které neznám a držel se od nich dál.(tím se držím častečně)
2.Abych byl slušný k druhým lidem a nepoužíval vulgarity(tím se řídím dodnes)
3.Abych si nebral hned první holku na kterou narazím(tím se řídím určitě)

dubraro

Otec, který si před komunisty hrál na hrdinu a následkem toho mi znemožnil vzdělání a slušný start do života.

led

To som zvedavá, čím ovplyvnili aliendrona jeho rodičia, okrem naj… naj… naj…

Lilama

Především být samostatná a umět se postarat. O sebe, o jiné.