jirka F

Čím to je, že muzika uklidňuje více než chlast?

Když si pustím rádio a hraje tam muzik,a tak mě to hodně uklidňuje. Chlast sice také uklidňuje, ale poslech muziky je přece jen lepší.

Odpovědi
Kepler

Záleží jaká muzika. Když si pustím internetové rádio ANTENNE BAYERN Coffee Music, tak je to balzám na duši. Možná i proto, že tam nejsou žádné reklamy. Ale chlast je dvojsečná zbraň, může způsobit i agresivitu.

Kelt

Hudba tě dostane do nálady a můžeš si vybírat podle vkusu. S tím chlastem je to horší. Zůstává v tobě, hůř se odbourá a ta „dobrá nálada“ je jen při určité hladině alkoholu. Veškerá pomoc zvenčí pro uklidnění je jen dočasná, takže i když něco děláš, čteš, sleduješ film, nebo si užíváš s partnerkou a taky chlast nebo hudba atd, trvají určitou dobu a po skončení jsi tam, kde jsi byl. Proto záleží na tom, jak to máš nastavené. Někoho vytočí třeba to, že slyší bzučet mouchu, jiný se neprobudí, když mu u hlavy střílí z děla.

Rokio

Protože alkohol zdraví spíše škodí, i když má i prospěšné účinky. Také odbourává zábrany a zesiluje tvoji náladu. Pokud jsi např. naštvaný, bude pak ještě agresivnější.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.