autacek

Čím si udělat radost k letošním Vánocům? A co si přejete vy?

Nejlepší odpověď
da ny

Každý to má jinak a jiné možnosti.
Mně stačí zdraví mé a všech blízkých, pohoda u štědrovečerního stolu, s rodinou. Nějaké ty dobroty do bříška. To bude moje radost ;).

Další odpovědi
Muffz

Já se jako každoročně nejvíc těším na bramborový salát a na dovolenou. Radost si udělám tím, že nebudu nic dělat, budu koukat na pohádky a válet se na gauči.

Dneska jsou Vánoce brány tak materiálně, až to pěkné není. Lidé si berou půjčky, které pak splácí celý rok. Proto bych je zrušil.

plebs

Aby už firma ANO už je líp vládla a jejich přivrženci to dali pořádně najevo

zjentek

Ničím! Konec, fšecko v dupě, nic si nepřejem!

ivzez

(Tajná) přání si s dovolením nechám pro sebe
a radost si udělám jako každý den → hudbou.

Nemám televizi, takže mne nepronásledují „vánoční“ reklamy.
Letos jich sice trochu přibylo na mých oblíbených rozhlasových
stanicích, ale zatím se to dá přežít.

Pro mne jsou Vánoce symbolem rodiny a klidu.
A to si užívám bez jakékoliv „honičky“ nebo shánění.
Stačí se „na chvilku“ zastavit…

________

Poznámka:
Zrušení půjček není špatný nápad!!

Rokio

Já bych si přál aktuální vydání etikety a pomoc s výběrem nové matrace, kterou bych si zaplatil.

Jinak dárky pro rodinu už mám nakoupené.

Jiří Bohumil

Za mne to řekla da ny. Pouze bych opakoval.:-)